Меню сайту |
|
![](/.s/t/461/12.gif) |
Наше опитування |
|
![](/.s/t/461/12.gif) |
Статистика |
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/461/12.gif) |
|
|
![](/.s/t/461/13.gif) | Інтелектуальна гра | ![](/.s/t/461/15.gif) |
Для сьомих класів інтелектуальну гру "Ти наше диво калинове. кохана материнська мова" провела Лідія Миколаївна Щолок. У яскравих змаганням узяли участь команди 7-А класу "Діти України" та 7-Б класу "Мовознавці". Сили були майже рівні, але перемога за командою "Діти України" 7-А класу.
![](/_si/0/s66832024.jpg)
![](/_si/0/s30643540.jpg)
![](/_si/0/s03021722.jpg)
![](/_si/0/s06423169.jpg)
Тетяна Олександрівна Токар провела інтелектуальну гру "Ти наше диво калинове, кохана материнська мова" серед команд "Калинове намисто" і "Солов'ята" учнів 8-х класів. Перемогу здобули учні 8-Б класу із команди "Солов'ята".
![](/_si/0/s13379791.jpg)
![](/_si/0/s34793694.jpg)
![](/_si/0/s47824740.jpg)
|
|
|