КРЕМІНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5

Ваше ставлення до дистанційного навчання?

Про зарахування учнів до 1-го класу

Увага!

З 13 червня 2022 року починається прийом заяв до перших класів ЗЗСО Кремінської громади (наказ управління ОКМС Кремінської міської ради від 10.06.2022 №45/ОД).

Кремінський ліцей №5 оголошує набір здобувачів освіти

до першого класу на 2022 - 2023 н.р.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом документів до 1 класу Кремінського ліцею №5  здійснюється онлайн (електронне подання документів) на електронну поштову скриньку закладу gimnaziya_kr720@ukr.net

Вчителі, які будуть працювати в перших класах:

Кірющенко Світлана Євгеніївна +380958011220 та Глущенко Лідія Миколаївна +380665546631.  За додатковою інформацією ви можете звертатися до заступника директора з НВР Корсунь Світлани Віталіївни +380992443820.

Щоб долучитися до нашої шкільної родини, вам необхідно підготувати наступний пакет документів:

✓Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти від одного з батьків дитини чи законного представника;

✓оригінал свідоцтва про народження дитини;

✓оригінал медичної довідки 086-1/0;

✓оригінали документів, що підтверджують фактичне проживання дитини

(прописка);

✓довідки, які підтверджують стан родини (багатодітна, ВПО, малозабезпечена), дитини (сирота, напівсирота, позбавлена батьківської опіки, інвалід, дитина, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів  та ін.) (за наявності).

Усі вищезазначені документи мають бути відскановані або якісно сфотографовані та надіслані на електронну пошту Кремінського ліцею №5 gimnaziya_kr720@ukr.net або за одним із поданих вище телефонів (у вайбер, телеграм)

Ласкаво просимо до нашої шкільної родини!

Оголошення про набір дітей до 1-го класу 2022 - 2023 н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Кремінський ліцей №5 Кремінської міської ради Луганської області

оголошує набір дітей до 1-го класу на 2022 - 2023 н.р.

Шановні батьки!

Ми раді бачити Вашу дитину учнем Кремінського ліцею №5! Згуртований учительський та дитячий колективи здатні забезпечити комфортне перебування та навчання Вашої дитини у нашому закладі!

Для зарахування до нашого закладу потрібно:

1) Заява батьків (або особи, яка їх заміняє) про зарахування.

2) Копія свідоцтва про народження дитини (оригінал пред`являється).

3) Копія документу про реєстрацію місця проживання або про право користування житлом (оригінал пред`являється).

4) Медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0.

5) Висновок ІРЦ (для дітей з особливими потребами).

УВАГА! Приймається повний пакет документів до кінця травня за адресою: вул. Вереснева, 18.

Вид календаря

Наші сторінки