КРЕМІНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5

Ваше ставлення до дистанційного навчання?

Освітня програма

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Кремінського  ліцею №5

Кремінської міської  ради Луганської  області

для І ступеня (початкова освіта)

на 2021–2022  навчальний рік

Вступ

Початкова освіта – це перший рівень повної загальної середньої освіти, який відповідає першому рівню Національної рамки кваліфікацій.

Метою початкової освіти є всебічний розвиток дитини, її талантів, здібностей, компетентностей та наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування цінностей та розвиток самостійності, творчості, допитливості, що забезпечують її готовність до життя в демократичному й інформаційному суспільстві, продовження навчання в основній школі.

Початкова освіта передбачає поділ на два цикли – 1–2 класи і 3–4 класи, що враховують вікові особливості розвитку та потреб дітей і дають можливість забезпечити подолання розбіжностей у їхніх досягненнях, зумовлених готовністю до здобуття освіти.

Освітня програма І ступеня (початкова освіта) розроблена відповідно  до Закону України «Про освіту» та  Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 688).

Ознайомитись детальніше - Освітня програма школи на 2021-2022 н.р.

Вид календаря

Наші сторінки